هیات اجرایی انتخابات شهرستان سیرجان


هشت نفر از معتمدین هیات اجرایی به عنوان اعضای اصلی و پنج نفر به عنوان اعضای علی البدل برگزاری انتخابات سال ۱۴۰۰ انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سیرجان؛ این نشست با حضور بهاالدینی فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان، دادستان و رئیس دادگستری،  و ۳۰ نفر از معتمدان در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار و در انتخاباتی با رای مخفی ۸ نفر عضو هیات اجرایی برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرها در شهرستان مشخص شدند.

در این جلسه فرماندار سیرجان ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و گرامی داشت ۲۲ اسفند روز شهید و یادآوری یاد رشادت‌های ایثارگران در طول دوران چهل و دو ساله انقلاب اسلامی و همچنین قانون انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر مطالبی را در این خصوص بیان داشتند.

در ادامه پس از شمارش آرا آقایان سید صادق طباطبایی،محمد رضا مستقیمی،حسن زیدآبادی،علی یعقوبی پور،وحید کارآموز،اصغر ایرانمنش پاریزی،جواد ده یادگاری،مسعود اسدی به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

همچنین بر اساس آرای به دست آمده آقایان حمید سعیدی پاریزی،محمد منتظری،حسین یاراحمدی،سید محمد حسینی ،علی رجایی به عنوان اعضای علی البدل هیأت اجرایی برگزاری انتخابات سال ۱۴۰۰ انتخاب شدند.