فرماندار سیرجان از تشدید نظارت و بازرسی ها بر بازار برای جلوگیری از افزایش قیمت ها در شهرستان سیرجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان؛ بهاالدینی صبح امروز   سه شنبه در جلسه فوق العاده تنظیم بازار شهرستان سیرجان، اظهار داشت: برای حفظ حقوق مصرف کنندگان و ممانعت از افزایش غیرقانونی قیمت ها توسط برخی افراد فرصت طلب باید تقویت نظارت بر بازار و پیشگیری از بروز تخلفات مورد توجه دستگاه های ذیربط قرار بگیرد.

او افزود: با توجه به قرار داشتن در آستانه عید نوروز در این برهه زمانی اعضای ستاد تنظیم بازار در خط مقدم ایجاد آرامش در جامعه قرار دارند و باید با اخلالگران در بازار به شدت برخورد شود.

فرماندار سیرجان با اشاره به اینکه اعضای ستاد تنظیم بازار می‌بایست در بحث نظارت و تأمین اقلام اساسی، مطالبات مردم را مد نظر داشته باشند،گفت: امروز روز عمل مدیران در میدان نظارت‌ها و تنظیم بازار است و مسئولان و خدمتگزاران مردم باید با هماهنگی بیشتر، مکمل یکدیگر در ساماندهی بازار باشند.

فرماندار سیرجان با بیان اینکه هیچ مشکلی در تامین گوشت مرغ تا پایان سال نداریم،تصریح کرد:میزان مصرف مرغ در شهرستان روزانه حدودا ۲۵ تن است که باید توسط جهاد کشاورزی از مرغداری‌های شهرستان تأمین شود، در توزیع گوشت مرغ باید اداره صمت شهرستان با هماهنگی اتاق اصناف و ادارات مرتبط نظارت مستمر داشته باشند تا با قیمت تنظیم بازار ۲۰ هزار و ۸۰۰ تومان به مصرف کنندگان عرضه شود.