بسمه تعالی

 اطلاعیه ستاد انتخابات شهرستان سیرجان

🔺به اطلاع همشهریان محترم میرساند:

ثبت نام داوطلبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر از تاریخ 99/12/20 آغاز  و تا پایان وقت اداری مورخ  99/12/26  (به مدت ۷ روز) ادامه خواهد یافت.

 🔻بدینوسیله متقاضیان میتوانند جهت "ثبت نام" از طریق پورتال وزارت کشور به نشانی www.moi.ir با دریافت " اپلیکیشن موبایلی" و یا "نسخه دسکتاپ (کامپیوتر) " و یا مراجعه به "دفاتر پیشخوان دولت"  اقدام نمایند.

      مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام به شرح زیر می باشد :

1-    ارائه اصل گواهی عدم سوءپیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد؛

2-    اصل شناسنامه عکس دار و تصویر کلیه صفحات آن؛

3-    اصل کارت ملی و تصویر آن؛

4-    اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم یا مدرکی دال بر مشخص بودن وضعیت خدمت وظیفه عمومی و تصویر آن برای مردان؛

5-    یک (1) قطعه عکس 4 × 3 جدید؛

6-    ارائه اصل و یک نسخه تصویر مدرک تحصیلی معتبر فوق دیپلم یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای تا بیست هزار نفر جمعیت و مدرک لیسانس یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای بالای بیست هزار نفر جمعیت؛

7-    اصل و تصویر گواهی پذیرش استعفای مقامات موضوع ماده 32 قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا؛

8-    اصل و تصویر مدرک معتبر ایثارگری (جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و رزمندگان با حداقل 6 ماه سابقه حضور در جبهه) جهت برخورداری از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر.

 تبصره : کسانی که سابقه ی یک دوره کامل عضویت اصلی شوراها را دارا باشند، به شرطی که در همان حوزه ی انتخابیه نامزد شوند، از شرط مدرک تحصیلی معاف هستند .
 
     نکته:
-     بدیهی است نهایی شدن ثبت نام منوط به تاییدیه نهایی فرمانداری می باشد.

-     با توجه همه گیری ویروس کرونا و شیوع موارد مشکوک به کرونا انگلیسی در شهر ها و استان های همجوار جهت رعایت شیوه نامه بهداشتی و جلو گیری از تجمع،داوطلبین گرامی حتی الامکان از روش های ذکر شده برای ثبت نام استفاده  و فرآیند ثبت نام را به روزهای آخر موکول ننمایید.

 باتشکر

 *کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات فرمانداری ویژه  سیرجان *