تداوم روند بازدید فرماندار سیرجان از واحدهای تولیدی


فرماندار ویژه سیرجان از کارگاه تولیدی کفش ایمنی شاهان جنوب،کارخانه کارتن سازی پارسیان،شرکت تولید لوازم خانگی فرنام الکتریک و سیلوی ۵۰ هزار تنی شهید الله دادی در منطقه ویژه اقتصادی بازدید کرد.

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان، سهراب بهاالدینی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سیرجان گفت: در راستای رسیدگی به مشکلات و موانع رونق تولید، از ابتدای امسال، یک روز در هفته را با هدف رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان سیرجان و حرکت در مسیر رونق و جهش تولید با حضور امام جمعه و تنی چند از مسوولین انجام می شود.

وی اضافه کرد: در بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان ضمن بررسی و استماع مشکلات مدیران واحدهای تولیدی در محل تصمیم‌گیری و پس از هر بازدید، با تشکیل ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، زمینه برطرف شدن مشکلات فراهم می‌شود.

فرماندار سیرجان با بیان اینکه حمایت از تولیدکنندگان علاوه بر توسعه اقتصادی و تثبیت اشتغال،به تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید منجر می شود، افزود: امروز از کارگاه تولیدی کفش ایمنی شاهان جنوب،کارخانه کارتن سازی پارسیان،شرکت تولید لوازم خانگی فرنام الکتریک و سیلوی ۵۰ هزار تنی شهید الله دادی در منطقه ویژه اقتصادی بازدید انجام شد، که عمده مشکلات آنها بازار فروش وعدم نقدینگی بود که در این رابطه تصمیماتی اتخاذ گردید.