در سفر یکروزه فرماندار سیرجان و هیات همراه به پاریز مطرح شد:

افزایش امیدبخش اشتغال در شهر پاریز


در نهمین روز از دهه مبارک فجر، فرماندار ویژه شهرستان سیرجان و امام‌جمعه صبح امروز با حضور در شهر پاریز، ضمن دیدار با خانواده شهدا، جلسه شورای اداری بخش پاریز، کلنگ‌زنی چند طرح عمرانی و بازدید از شرکت آب معدنی باران انجام شد.

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان،  سیدمحمود حسینی امام جمعه و بهاالدینی فرماندار در نخستین ساعات صبح امروز با حضور در منزل شهیدان والامقام خراسانی، صادقی، محمدرضا نجمی‌نیا، بازعلی نجمی‌نیا و الماسی، با خانواده‌های این شهدای گرانقدر دیدار و گفتگو کردند.

در ادامه این سفر، جلسه شورای اداری بخش پاریز با حضور فرماندار، امام جمعه سیرجان و تنی چند از مدیران و مسوولان اجرایی شهرستان وبخش برگزار و موضوع محور هماشهر به پاریز، الحاق اراضی دولتی به شهر پاریز  واشتغال جوانان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سهراب بهاالدینی فرماندار ویژه شهرستان سیرجان در این نشست با اشاره به روند رو به رشد و امیدبخش اشتغالزایی در بخش پاریز نسبت به دیگر بخش‌های شهرستان، افزود: برخی معادن و واحدهای تولیدی در این بخش دارای یکسری مشکل هستند که  رفع مشکلات آنها در دستور کار قرار دارد و هر چه سریعتر باید برطرف شود.

وی بیان کرد: میزان تعهد ایجاد اشتغال در شهرستان سیرجان ۴۷۰۰ نفر بوده که خوشبختانه با تدابیر و تلاش مسوولان و مدیران اجرایی شهرستان، تا امروز بیش از ۹هزار نفر اشتغال در حوزه‌های مختلف انجام شده و انشالله این رقم تا پایان سالجاری به ۱۰ هزار نفر خواهد رسید.

فرماندار ویژه شهرستان سیرجان افزود: همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر، پروژه زیرسازی و آسفالت معابر روستای گستوئیه بخش پاریز به مساحت ۲۰هزار مترمربع با اعتباری بالغ بر ۱۲میلیارد ریال از اعتبارات دهیاری از ۷۷میلیارد ریال پروژه‌های عمرانی بخش پاریز به بهره‌برداری رسید و کلنگ سالن ورزشی روستای گستوییه به مساحت ۱۷۰متر مربع با اعتباری بالغ بر ۵۲۰میلیون تومان به زمین زده شد.

در ادامه این سفر، فرماندار سیرجان و هیات همراه با حضور در شرکت آب معدنی باران، هدف از بازدید واحدهای صنعتی را کمک و حمایت از این مجموعه‌ها دانست و گفت: در سالجاری و با توجه به نامگذاری این سال از سوی مقام معظم رهبری، تمام تلاش خود را در راستای حمایت از صنایع‌، تولید و سرمایه‌گذاری بکار گرفته و امیدواریم شرکت آب معدنی باران و تمام واحدهای تولیدی با مدیریت خود بتوانند در جهش تولید و ایجاد اشتغال منطقه نقش خود را ایفا کنند.

بازدید از بلوار ورودی شهر پاریز، بازدید و بررسی مشکلات کارخانه تولید ورق بلیستر، بازدید از درمانگاه هماشهر و ساختمان در حال ساخت درمانگاه جدید هماشهر، پایان بخش حضور یکروز فرماندار ویژه شهرستان سیرجان، امام جمعه و هیات همراه به شهر پاریز بود.