نشست صمیمی فرماندار سیرجان با سازمان های مردم‌ نهاد شهرستان
 
️به گزارش  روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیرجان ؛فرماندار ویژه سیرجان صبح شنبه یازدهم بهمن ماه ۹۹ در نشستی صمیمی با جمعی از نمایندگان  سازمان های مردم نهاد سطح شهرستان،گفت:یکی از عوامل موفقیت کشورها ،‌توانمند بودن سازمان های مردم نهاد آن کشور است و مسئولان دستگاه های اجرایی نیز باید با درک اهمیت نقش سمن ها در راستای حل مسائل و معضلات اجتماعی،از پتانسیل بالای این سازمان ها بطور مناسب بهره گرفته و همکاری لازم را با این عزیزان داشته باشند.
 
او با اشاره به شیوع ویروس کرونا  ، نقش آفرینی و اقدامات ارزنده توام با انگیزه و توان مضاعف سازمان های مردم نهاد را در زمینه همراهی وکمک در  پیشگیری ، مقابله و کنترل بیماری کرونا را ستودنی و قابل تقدیر عنوان کرد .

فرماندار ویژه سیرجان در ادامه بر لزوم استفاده از ظرفیت سمن ها و تشکل های سیاسی برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو تاکید کرد و تصریح کرد:ما مجریان و دست اندرکاران انتخابات باید در سایه وفاق و همدلی و با بهره گیری از ظرفیت معتمدین،سمن ها و فعالین مدنی و سیاسی زمینه افزایش مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را با حفظ بی‌طرفی رقم بزنیم.

در ادامه ی این نشست صمیمانه، هر یک از نمایندگان سازمان های مردم نهاد شهرستان سیرجان نیز به بیان دغدغه ها و مشکلات پیش روی فعالیت سازمان های خود پرداختند.