در راستای پیگیری طرح‌های عمرانی و خدماتی؛

فرماندار سیرجان از نجف‌شهر بازدید کرد

سهراب بهاالدینی فرماندار ویژه شهرستان سیرجان صبح امروز به منظور بررسی و رسیدگی به روند پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی و خدماتی شهرستان، از مجتمع تفریحی، پذایریی و گردشگری در حال احداث نجف‌شهر بازدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان، در این بازدید از روند احداث فاز اول مجتمع تفریحی، پذیرایی و گردشگری در ورودی نجف‌شهر شامل مجموعه تفریحی بازی، بازارچه صنایع دستی و غرفه‌های خدماتی در مسیر سیرجان نجف‌شهر مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.
 
گفتنی است فاز نخست این مجتمع تفریحی در سال ۱۴۰۰ به بهره برداری خواهد رسید و برای ۱۵ نفر بصورت مستقیم اشتغالزایی خواهد کرد.

همچنین در ادامه بازدیدهای فرماندار سیرجان، وی از کمیته امداد امام خمینی(ره) نجف‌شهر بازدید کرد و روند خدمت‌رسانی به جامعه هدف این نهاد را از نزدیک مورد بررسی قرار داد و در جریان آخرین وضعیت مددجویان و نحوه کمک رسانی به آنها قرار گرفت.

در این بازدید فرماندار ویژه شهرستان سیرجان به همراه رییس کمیته امداد نجف‌شهر از زمین محل احداث ساختمان  این نهاد ، مقرر شد در روند صدور پروانه ساختمانی آن تسریع  و عملیات اجرایی ساختمان اداری کمیته مذکور آغاز گردد.

در پایان این بازدید ، فرماندار سیرجان با حضور در شهرداری نجف‌شهر، با سرپرست شهرداری دیدار و گفتگو کرد و در خصوص مسایل و موضوعات مرتبط با توسعه و آبادانی نجف‌شهر تبادل نظر کردند.