دکتر زینی وند استاندارکرمان  پس از سفر ارزوئیه به همراه آقای حسنپور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس با استقبال فرماندار وارد سیرجان شد. در بدو ورود جلسه دیدار و گفتگوی حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه سیرجان و استاندار کرمان برگزار شد.
استاندارکرمان از مجتمع در حال احداث خدماتی رفاهی "مختار" محور سیرجان _ بندرعباس و شرکت زرین گهر سیرجان بازدید کرد.در این بازدیدها سرمایه گذاران توضیحاتی از طرح ها و مشکلات پیش روی پروژه ارائه کردند.
صبح  جمعه ۳ بهمن ماه ۹۹،استاندار کرمان به همراه فرماندار سیرجان و جمعی از مسئولان استان و شهرستان از اراضی بنیاد دانشگاهی واقع در کوی دانشگاه سیرجان بازدید کردند.دکتر زینی وند، استاندارکرمان  از کوی اساتید بنیاددانشگاهی سیرجان با هدف گره گشایی در اجرای پروژه ها بازدیدکرد.
در این بازدید لوح سپاس دانشگاه آزاد اسلامی به دکتر زینی وند اهدا شد.
دکتر زینی وند در ادامه از هتل در حال ساخت بزرگ سیرجان بازدید و از به بهره برداری رسیدن این هتل در سال ۱۴۰۱ خبر داد.این هتل ۲۷۱۲۸ متر مربع مساحت دارد و زیربنای هتل، مرکزخرید، هایپر مارکت و...در مجموع ۷۰۲۶۹ مترمربع است.
سپس استاندارکرمان ز بیمارستان تخصصی گل گهر سیرجان بازدید کرد در این بازدید وی گفت:
تسریع در بهره برداری از بیمارستان تخصصی ۲۱۰ تختخوابی گل گهر سیرجان از مراجعه بیماران سیرجان و شهرستانهای همجوار به سایر شهرها جلوگیری می کند و در راستای رفاه حال بیماران ضروری است.
در این سفر دکتر موسوی معاون عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان، استاندار را همراهی می کنند.
در ادامه بازدید ها روز جمعه ️بازدید از کارخانه تراکتور سازی یکی دیگر از برنامه های سفر دکتر زینی وند به شهرستان سیرجان بود.

استاندارکرمان  همچنین از کارخانه تصفیه شکر در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان بازدید کرد.دکتر زینی وند به اتفاق دکتر موسوی معاون عمرانی استانداری،فرماندار ویژه سیرجان،نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان و شهرستان در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان حضور یافت و پس از بازدید از پروژه ها و کارخانجات مختلف، از کارخانه تصفیه شکر بازدید کرد.