بازدید فرماندار سیرجان از اداره مخابرات شهرستان

فرماندار ویژه شهرستان سیرجان صبح امروز و در ادامه بازدید از ادارات، با حضور در اداره مخابرات و تبریک به رییس جدید، با کارکنان اداره مخابرات دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان، در این بازدید سهراب بهاالدینی فرماندار ویژه سیرجان با اشاره به مشکلات آنتن‌دهی و پوشش نامناسب اینترنت در برخی مناطق شهری و روستایی و دغدغه شهروندان در دستیابی به خدمات اینترنتی گفت: اجرای پروژه‌های مخابراتی گامی مهم در راستای توسعه پایدار و گسترش خدمات‌دهی به مشترکان و بهره‌مندی شهروندان از برقراری ارتباطات با کیفیت و مطلوب و همچنین  دسترسی دانش‌آموزان به اینترنت است که امیدواریم با پیگیری‌ و برنامه‌ریزی مجموعه مدیریتی مخابرات انجام شود.

وی افزود: با توجه به اهمیت ارتباطات و اینترنت در زمان شیوع ویروس کرونا و لزوم استفاده دانش‌آموزان از برنامه شاد، تسریع در اجرا و ارتقای سطح خدمات مخابراتی امری مهم و ضروری است.
 
سهراب بهاالدینی در این دیدار ضمن پیگیری مصوبات جلسه فناوری اطلاعات شهرستان، خواستار تسریع در انجام مصوبات آن شامل اجرای شبکه فیبر‌نوری، پوشش تلفن همراه شهرستان و ایجاد زیرساخت جهت  واگذاری تلفن ثابت به ساکنین  شهرک‌های مسکونی جدید شدند.

شایان ذکر است  طی حکمی از سوی مدیرکل مخابرات استان آقای  کاشانی به سمت  سرپرست  اداره مخابرات شهرستان سیرجان معرفی  شده است