مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۳/۲۰

سرپرست فرمانداری در جلسه ستاد کرونا:

از فعالیت صنوف و اداراتی که موازین بهداشتی را رعایت نکنند جلوگیری می شود

سرپرست فرمانداری در جلسه ستاد کرونا:

از فعالیت صنوف و اداراتی که موازین بهداشتی را رعایت نکنند جلوگیری می شود

🔻به دنبال افزایش آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان سیرجان، ستاد کرونا این شهرستان با هدف پالایش وضع موجود و ارائه راهکار به منظور کنترل و کاهش شیوع ویروس کرونا با حضور سرپرست فرمانداری و اعضای این ستاد تشکیل جلسه داد.

▫️به گزارش روابط عمومی فرمانداری، بهاالدینی سرپرست فرمانداری با اشاره به اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی توسط همشهریان گفت: تمامی افراد بایستی پایبند به حفظ پروتکل ها باشند و علاوه بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی؛ ادارات، بانک ها و نهادهای مختلف موظف هستند از ورود ارباب رجوعان بدون ماسک به منظور حفظ سلامتی افراد ممانعت کنند.
▫️وی افزود: از سوی ستاد استانی مدیریت کرونا به فرمانداران استان به عنوان روسای ستادهای مقابله با کرونا شهرستان‌ها، این اختیار داده شده که در هر کدام از ادارات، سازمان‌ها و بانک‌ها که پروتکل های بهداشتی رعایت نشود، دستور تعطیلی موقت آن ها صادر و از ادامه فعالیت آن ها جلوگیری شود.

▫️بهاالدینی تصریح کرد: هنوز امکان راه اندازی تالارهای پذیرایی برای مراسم و آغاز به کار سینماها، کنسرت‌ها، سالن های تئاتر و جشن‌ها و نیز جمعه بازار در سیرجان به هیچ عنوان نیست و به دلیل افزایش مبتلایان به کرونا در چند روز اخیر، تصمیمی برای برگزاری نمازجمعه در سیرجان گرفته نشده و در این رابطه با امام جمعه محترم هماهنگی خواهد شد. لذا مردم شریف سیرجان و کلیه مسئولان شهرستان بایستی در راستای مقابله با این ویروس همچنان موازین بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمایند.

@farmandarisirjan


منبع : فرمانداری سیرجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲