مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۳/۱۳

سرپرست فرمانداری در آیین افتتاح کلانتری های شهرستان:

سیرجان رتبه اول مشارکت خیرین را داراست

سرپرست فرمانداری در آیین افتتاح کلانتری های شهرستان:

سیرجان رتبه اول مشارکت خیرین را داراست


آئین افتتاح کلانتری ۱۲ شریعتی، ۱۴ نجف شهر و کلنگ زنی کلانتری ۱۳ شاهد و ۱۷ شهدای مکی آباد سیرجان با حضور امام جمعه سیرجان؛ فرمانده انتظامی استان کرمان، سرپرست فرمانداری سیرجان و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه سیرجان؛ سردار ناظری در حاشیه این افتتاح گفت: ساختمان پاسگاه شریعتی با امکانات روز ساخته شده و از مدیریت کیفیت خوبی برخوردار است و قطعا در ارزیابی کشوری حائز رتبه خواهد شد. وی افزود: تشکر می کنم از شرکت معدنی گل گهر و خیرینی که به امنیت شهر اهمیت می دهند و با مشارکت خود افتتاح چنین پروژه هایی را رقم می زنند. بایستی برای تامین امنیت تمام تلاش خود را به کار ببندیم و شهروندان برای دریافت خدمات به زحمت نیفتند.
سردار ناظری خاطرنشان کرد: زیر ساخت های تامین امنیت مهم است. در همین راستا زیر ساخت های انتظامی و ترافیک در حال توسعه است و در سال جهش تولید به گفته مقام معظم رهبری باید امنیت هم تولید شود.
وی با اشاره به اهمیت احداث این مراکز تصریح کرد: ساختمان شریعتی با ۸۴۰ متر زیربنا و اعتبار یک میلیارد تومان و پاسگاه نجف شهر با ۵۴۰ متر زیربنا و پانصد و هشتاد میلیون تومان اعتبار با هدف رفاه حال شهروندان به بهره برداری رسید.
سردار ناظری افزود: امیدواریم مردم این منطقه با حمایت و همکاری خادمان خود در نیروی انتظامی از ثمرات نعمت امنیت پایدار بیش از پیش بهره‌مند شوند و خدمات مورد نیاز خود را با صرف کمترین وقت و هزینه دریافت نمایند.
سرپرست فرمانداری نیز در بخشی از سخنان خود با اشاره به حمایت های شرکت گل گهر گفت: مجموعه گل گهر در بحران کرونا نیز کمک های قابل توجهی برای ساماندهی امور انجام داد که بواسطه آن توانستیم با توزیع  ۱۸ هزار بسته سبد کالا در طرح کمک های مومنانه رتبه اول این طرح را در استان داشته باشیم و بتوانیم تا حدودی به خانواده های نیازمند و افراد آسیب دیده از بحران کرونا یاری برسانیم. در این طرح باز هم خیرین پای کار بودند. خوشبختانه شهرستان سیرجان در بحث کمک خیرین رتبه اول کشور را به دست آورده است.
وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که "امنیت رکن پیشرفت است و رکن این تامین امنیت، نیروی انتظامی است" گفت: اگر می خواهیم جامعه توسعه یافته و پیشرفته ای داشته باشیم باید امنیت داشته باشیم که این امنیت داخلی توسط نیروی انتظامی تامین می شود.
اگر امروز شاهد افتتاح این دو ساختمان هستیم به جهت پیگیری ها و تلاش تمامی مسئولان و تیم نیروی نظامی و انتظامی است که از زحمات آن ها تشکر می کنم و امیدوارم این کارهای خداپسندانه تداوم داشته باشد.

@farmandarisirjan


منبع : فرمانداری سیرجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲