مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۱۱/۲۳

رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات:

بدون جانبداری و با شفافیت اطلاع رسانی کنید

رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات:
بدون جانبداری و با شفافیت اطلاع رسانی کنید

جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان با حضور سرپرست فرمانداری  و اعضای این کمیته در محل فرمانداری ویژه سیرجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، میلاد عزت آبادی با اشاره به اهمیت حفظ بی طرفی اعضا در جریان انتخابات گفت: اعضای کمیته اطلاع رسانی بایستی کاملا بی طرف و بدون حساسیت به فرد یا حزب خاصی فعالیت کنند و اخبار حوزه انتخابات را با صراحت و شفافیت انعکاس دهند تا از بروز شایعات احتمالی جلوگیری شود.
وی افزود: اطلاع رسانی انتخابات بایستی مدیریت شود و از ایجاد تنش جلوگیری به عمل آید . این امر باید با هدف فراهم سازی شرایط مناسب جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات به وقوع بپیوندد.
همچنین در این جلسه برخی اقدامات کمیته اطلاع رسانی از قبیل تهیه و نصب بنر، پوستر و کلیپ با مفاهیمی همچون مردم سالاری دینی ، حقوق شهروندی و... به منظور آگاه سازی و تنویر افکار عمومی و تشویق مردم به حضور در انتخابات ، دیدار با هالی رسانه و خبرنگاران صدا و سیما به منظور برنامه ریزی بهتر برای انعکاس اخبار، استفاده از تلویزیون های شهری جهت پخش کلیپ های آموزشی و... در دستور کار قرار گرفت و شرح وظایف اعضا مشخص گردید.


منبع : فرمانداری سیرجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲