مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۱۱/۱۲

پیام تبریک سرپرست فرمانداری سیران به مناسبت آغاز دهه فجر

همزمان با فرا رسیدن ایام ا... مبارک دهه فجر، سرپرست فرمانداری ویژه سیرجان در پیامی فرا رسیدن چهل و یکمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به ملت همیشه در صحنه ایران و همشهریان سیرجانی تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

دهه فجر، پیام شورانگیز اتحاد و همدلی ملتی است که برای آزادی و آزادگی از خون جوانان خود گذشتند. این دهه، طلوع آفتاب انقلاب و جشن بالندگی و تابندگی انقلاب اسلامی ایران و ثمره ایستادگی و پایمردی کسانی است که با خون خود در رویارویی حق و باطل، تا پای جان پیش رفتند؛ این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ایران است.
بدون شک پیروزی انقلاب اسلامی ایران، معجزه ای الهی بود که پس از بازگشت رهبر کبیر انقلاب به میهن، در 12 بهمن 57 آغاز شد و با همراهی مردم شریف ایران؛ درخت استقال، آزادی و جمهوری اسلامی بارور گردیده و زمینه ساز استقرار نظام مبتنی بر اسلام و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی شد.
امروز با گذشت 41 سال از پیروی انقلاب اسلامی، ملت بزرگ ایران با وجود همه تحریم های ظالمانه ای که بر کشور تحمیل شده است و با تقدیم خون ثمره های انقلاب در پیشگاه خداوند -به ویژه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی- و با هدایت رهبر معظم انقلاب و همراه با دولت تدبیر و امید، راه تحقق و اعتلای آرمان های انقلاب اسلامی و پیشرفت در تمامی عرصه ها را به شایستگی می پیماید و این انقلاب را به سراسر جهان صادر می نماید.
اینجانب آغاز چهل و یکمین طلیعه بهار انقلاب اسلامی را که یادآور حماسه سازی زنان و مردان انقلابی ماست، به ملت شریف ایران و به ویژه مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان سیرجان تبریک عرض می نمایم. امید است میهن عزیزمان در تمامی عرصه ها پیروز و سرافراز و پایدار بماند.


سهراب بهاالدینی
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان

@farmandarisirjan


منبع : فرمانداری سیرجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲