مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۱۱/۱۰

طرح جامع تولید پوشاک برای اولین بار در سیرجان اجرا می شود

‍ معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری سیرجان در کارگروه اشتغال:
طرح جامع تولید پوشاک برای اولین بار در سیرجان اجرا می شود

کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سیرجان با حضور دکتر هاشمی مدیر کل توسعه و تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از کار آفرینان و اعضای کارگروه اشتغال شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان، معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری در این جلسه با ارائه گزارشی از عملکرد ایجاد اشتغال در شهرستان گفت:  در سال جاری سهمیه ایجاد اشتغال شهرستان از سوی استانداری 3581 نفر در نظر گرفته شد که تا کنون با ایجاد اشتغال 6341 نفر توانسته ایم با 178 % تحقق اشتغال در سامانه رصد اشتغال رتبه اول از نظر تعداد و رتبه دوم از نظر درصد را به سیرجان اختصاص دهیم.
وی افزود: در سیرجان 23 تعاونی تولید پوشاک داریم که تنها 13 تعاونی فعال هستند و به دنبال آن هستیم که شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان با 3200 نفر عضو از تعاونی های پوشاک این شهرستان حمایت کنند. وی به راه اندازی اولین طرح جامع تولید پوشاک در سیرجان اشاره کرد و گفت: این طرح با هدف حمایت از تولیدات پوشاک خانگی و واحدهای خرد در سیرجان اجرایی خواهد شد.
مدیر کل توسعه تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با اهمیت راه اندازی این طرح خاطر نشان کرد: طرح جامع تولید پوشاک کشور برای اولین بار در سیرجان رقم خواهد خورد. روحیه تعامل و همکاری مردم و مسئولان شهرستان سیرجان سبب شد این شهرستان به عنوان شهر هدف برگزاری این طرح انتخاب شود.
وی افزود: طرح جامع تولید پوشاک طرحی است که تولید پوشاک را از طریق مشاغل خرد و خانگی با استفاده از فناوری روز و در قالب یک برند واحد ممکن می کند و اجرایی شدن این طرح برای رونق تولید شهرستان سیرجان بسیار مفید خواهد بود.

@farmandarisirjan


منبع : فرمانداری سیرجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲