مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۱۱/۱۰

سرپرست فرمانداری سیرجان در جلسه توجیهی نامزدها انتخابات:

باید خدا را برای داشتن این ملت شاکر باشیم

سرپرست فرمانداری سیرجان در جلسه توجیهی نامزدها انتخابات:
باید خدا را برای داشتن این ملت شاکر باشیم
 
جلسه توجیهی نامزدها انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه سیرجان و بردسیر با حضور سرپرست فرمانداری ویژه، امام جمعه ، نامزدهای دوره یازدهم و اعضای شورای تامین شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ، امام جمعه سیرجان با اشاره به اینکه مردم دنیا به دو دسته تقسیم می شوند. گفت: یک دسته افرادی هستند که فقط در راه دنیا عمر خود را فنا کرده و خسران می بینند و دسته دوم افرادی هستند که برای آخرت خود کار می کند. انتخابات گذرا است و باید در مسیر کارهای انتخاباتی به فکر حساب و کتاب الهی بود.
وی افزود: خودم و شما را به رعایت تقوای سیاسی ، اخلاق انتخاباتی، پرهیز از تخریب و رعایت احترام یکدیگر توصیه می کنم. مراقب حلال و حرام باشید و از پول های کثیف در تبلیغات پرهیز کنید. برخی از حرکت ها ظلم است و نباید انجام داد. همچنین کاندیها باید مراقب اطرافیان خود باشند تا مبادا نردبانی شوند برای بالا رفتن آنها. حجه الاسلام حسینی خاطر نشان کرد: مردمی که ما داریم شایسته خدمت هستند و باید به شعور آنها احترام گذاشت . امید است شور انتخاباتی و حضور حداکثری مردم را در انتخابات شاهد باشیم.
 
سرپرست فرمانداری در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران مشروعیت خود را از خدای متعال می گیرد. گفت: حضور مردم در صحنه های مختلف و مقاطع حساس موجب استحکام این مشروعیت می شود. همانطور که این حضور را در دوران دفاع مقدس و سایر برهه های حساس شاهد بودیم .
وی افزود: هر کجا پای تحکیم نظام جمهوری اسلامی ایران در میان باشد مردم علی رغم مشکلات اقتصادی برای حفظ منافع نظام در صحنه هستند و باید خدا را شاکر باشیم.
بهاالدینی خاطر نشان کرد: در سیرجان هم یک وحدت و هم دلی خوبی بین مردم وجود دارد و با توجه به حضور پررنگ مردم در انتخابات گذشته انتظار می رود مشارکت حداکثری را در انتخابات پیش رو داشته باشیم. همچنین وظیفه مسئولان شهرستان است که شرایط را برای برگزاری یک انتخابات سالم درشهرستان فراهم کنند و یکی از راه های مشارکت حد اکثری مردم رقابت سالم بین کاندیدهای انتخابات است.
وی تصریح کرد: با همکاری خوب فرمانداری و هیات نظارت، معتمدین انتخاب، و مسائل اجرایی تا کنون به خوبی اجرا شد و تا 23 بهمن نتیجه قطعی بررسی صلاحیت کاندیدها هم اعلام می شود. به دنبال آن هستیم تا یک انتخابات با شکوه و سالم را با حضور حد اکثری مردم سیرجان برگزار نماییم.
 
 


منبع : فرمانداری سیرجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲