مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۱۱/۰۴

معاون هماهنگ کننده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور:

جوانان ایرانی باید دشمن را در میدان فضای مجازی سنگر به سنگر عقب برانند

 می کند اما علت اینکه نتوانسته این ملت را به زانو در بیاورد برای این است ملت ایستاده در حالیکه دشمن خیلی جاها به زانو در آمده اما نمی گوید و پشت او به خاک خورده و به روی خود نمی آورد اما جمهوری اسلامی ایران امروز خیلی از میدان ها را فتح کرده است.

 

وی ادامه داد: فضای مجازی با لذت آفرینی های مهارنشده و وسوسه آمیز و با شتاب به دنبال ترویج هنجارها و سبک زندگی غربی و مسخ شده است؛ ما باید این جریان را متوقف کرده و در برابر آن بایستیم و ارزش ها و هنجارها و قواعد دینی و ایرانی را منتقل کنیم.

 

این مسئول با بیان اینکه امروز مردمان بسیار زیادی به عشق ایران و این کشور دنبال پیام های ملت ایران هستند؛ گفت: باید پیام متنوع و مورد نیاز آنان را پخش کنیم  و از همین جا با صدای بلند فریاد بزنیم نباید مقهور طراحان فضای مجازی بشویم؛ با فریاد رسا بگوییم قادر هستیم دشمن را در میدان فضای مجازی شکست داده و آنان را به مرزهای خیالی خودشان برگردانیم.

 

وی بر لزوم هم افزایی در فضای مجازی تأکید و بیان کرد: دشمن ظرفیتی فراهم کرده که صدای ما به دیگران برسد؛ آنها سعی می کنند صدای جمهوری اسلامی را خفه کنند اما خدا کاری کرده موسی در دامان فرعون رشد کند؛ خدا پس گردن اینها زده این ظرفیت را ایجاد کنند و ما اگر خوب بازی کنیم دشمن در زمین خودش مقهور خواهد شد لذا باید از این ظرفیت علیه خودشان استفاده کنیم.

 

جعفری خاطرنشان کرد: امروز میدان جهاد نسل جوان ما حضور هوشمند، قدرتمندانه، هنرمندانه و عالمانه در فضای مجازی است؛ باید خاکریز مقاومت و ایستادگی در برابر نظام کفر و الحاد را در فضای مجازی با بهره گیری از سکوهای رسانه ای ایجاد کنیم و بتوانیم دشمن را سنگر به سنگر عقب ببریم.

 

وی ادامه داد: فضای مجازی امروز یک منبر بی نظیر و غیر قابل توصیف برای بیان حقیقت و افشای دسیسه های دشمن و فضای بسیار مؤثری است اگر قاعده آن را بدانیم.

 

جعفری در خطاب به والدین ضمن توصیه به مراقبت از فرزندان در برابر آسیب های مجازی، تأکید کرد: آرش های کمانگیر ما باید در فضای مجازی تیرها را پرتاب کنند و مرزهای جغرافیایی فکری ما را توسعه بدهند؛ نسل جوان بی مانندی داریم که اگر به او اعتماد کنیم و به صحنه بیاید، غوغا می کند.

 

وی با متذکر شدن این مطلب که امروز هوشمندی، درایت و منطق درست می تواند اثرگذار باشد؛ افزود: یکی از عرصه های مهمی که فعالان فضای مجازی باید در آن فعالیت کنند جهاد و مقاومت است زیرا هر چه در این کشور داریم مدیون شهدا و دفاع مقدس است و برای ترویج معارف دینی و انقلابی از این ظرفیت استفاده کنیم.

 

معاون هماهنگ کننده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور با اشاره به ارسال هفت هزار اثر به این جشنواره، بر تولید و انتشار پیام های جذاب، مستندهای کوتاه، نماهنگ های جذاب، تولیدات متنی و تصویری فاخر و اثربخش صوتی و ...تأکید و بیان کرد: باید سفره ای پهن کرد که هر کس با هر سلیقه ای بتواند از آن استفاده کند و یک سایت بین المللی به زبان های مختلف{برای بهره برداری از این آثار} ایجاد شود.

 

وی در پایان، این جشنواره را نوعی تمرین و ممارست و فرصتی برای آشنایی از ظرفیت استان ها دانست و از حُسن مساعدت استان کرمان در میزبانی این رویداد قدردانی کرد.


منبع : فرمانداری سیرجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲