مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۱۱/۰۴

آیین اختتامیه چهارمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی

برگزاری اختتامیه جشنواره «فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی»» در سیرجان
 
اختتامیه چهارمین جشنواره ملی «فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی» با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان، مدیر فضای مجازی و حفظ و نشر آثار دفاع مقدس کشور،فرماندار ویژه سیرجان و جمعی از مسئولان شهرستان و فعالان فضای مجازی امروز، ۳ بهمن‌ماه به میزبانی استان کرمان و در شهرستان سیرجان با هدف اندیشه پروری و معرفت افزایی به نسل جوان برگزار شد.
 
این جشنواره که با هدف تبیین و ترویج فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس و مقاومت در بستر فضای مجازی و همچنین شناسایی، شبکه‌سازی، هدایت و به‌کارگیری فعالان حوزه ایثار، شهادت و مقاومت در فضای مجازی و تجلیل از فعالان برتر و جریان‌ساز در این عرصه برپا شده بود، با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
 
این جشنواره در بخش‌های پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و خبری، پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی، نرم‌افزارهای کاربردی، هنرها و سرگرمی‌های دیجیتال و بخش آزاد برگزار شد.
 
گفتنی است؛ آیین پایانی چهارمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی به میزبانی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمان و با حمایت شرکت گل گهر سیرجان در شهر سیرجان برگزار شد.


منبع : فرمانداری سیرجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲