مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۸/۰۹

استقبال باشکوه سیرجانی‌ها با کبوتر خونین‌بال حرم

 
 
صبح امروز یکشنبه 8 آبان ماه 1401 مردمان شهرستان سیرجان با استقبال گرم خود از شهید نوجوان «علی اصغر لری گوئینی» باری دیگر ثابت کردند که همچنان تا آخرین قطره خون خود در مقابل دشمنان ایستاده و از نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت خواهند کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سیرجان؛پیکر دانش آموز هشت ساله، شهید علی اصغر لری گویینی امروز در حالی وارد سیرجان شد که مراسم استقبال با حضور امام جمعه،سرپرست فرمانداری سیرجان، جمعی از مسئولان، دانشجویان و دانش آموزان در برخی از مدارس و ۲ دانشگاه آزاد اسلامی و صنعتی سیرجان برنامه ریزی و برگزار شد.
 
شهید لری گویینی متولد ۱۳۹۳ که در دبستان کعبه روستای چاه قوسکی شهرستان سیرجان در کلاس ۶ نفره در سال دوم مشغول به تحصیل بود در حادثه تروریستی حرم شاهچراغ درحالی که همراه پدر خود مشغول زیارت و نماز بود به شهادت رسید و پدرش نیز که همچنان درگیر جراحت ناشی از حادثه است در بیماستان شیراز تحت درمان قرار دارد.
 
علی‌اصغر فرزند دهه‌نودی انقلاب بود، همان نسلی که امام زمانی شد و این خون، مهر زودهنگامی بر تایید این ماجراست،به همین منظور مراسم تشییع این شهید دانش آموز دوشنبه در شهر کرمان و مراسم تشیع و تدفین روز سه شنبه از ساعت ۸:۳۰ از بلوار سردار جنگل به سمت میدان امام حسین (ع) برگزار و در گلزار شهدای سیرجان در جوار شهدا آرام خواهد گرفت.


منبع : فرمانداری سیرجان
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲