مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۹/۲۴

فرماندار ویژه سیرجان

۱۰۰ درصد جمعیت شهری سیرجان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند

فرماندار ویژه سیرجان گفت: در حال حاضر ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۸۳ درصد جمعیت روستایی در سیرجان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
 
در ادامه بازدیدهای فرماندار شهرستان سیرجان که با هدف ارزیابی عملکرد ادارات و نهادهای دولتی به صورت سرزده صورت می گیرد، از بخش های مختلف اداره گاز شهرستان بازدید و روند خدمات ارائه شده به مشترکین، توسعه گازرسانی، تامین و پایداری شبکه گاز بررسی شد.
 
دکتر علی یعقوبی در این بازدید گفت: در حال حاضر ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۸۳ درصد جمعیت روستایی در سیرجان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
 
وی افزود: به منظور زدودن محرومیت‌ از مناطق کمتر توسعه یافته روستایی شهرستان و توزیع عادلانه امکانات در همه مناطق، طی سه ماه گذشته تعداد ۱۰۰۰ عدد انشعاب گاز جدید در سطح شهرستان نصب شده که از این تعداد ۴۰۰ علمک در بخش شهری و ۶۰۰ انشعاب گاز طبیعی در روستاها نصب شده است.
 
دکتر یعقوبی بیان کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال تعداد ۱۵۰۰ علمک در شهرستان نصب خواهد شد که بالغ بر ۲۲۰۰ خانوار از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.
 
فرماندار ویژه سیرجان در این بازدید ضمن مراجعه به امور مشترکین در جریان روند انجام امور به ویژه در حوزه استقرار دولت الکترونیک و نحوه تسهیل خدمت رسانی به مردم قرار گرفت.


منبع : فرمانداری سیرجان
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲