مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۹/۰۲

کلنگ احداث آموزشگاه ۶ کلاسه خیرساز در سیرجان به زمین زده شد


کلنگ احداث آموزشگاه 6 کلاسه خیرساز در سیرجان به زمین زده شد

طی مراسمی با حضور معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان،معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری سیرجان،مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین محلی، کلنگ احداث آموزشگاه شش کلاسه خیرساز در روستای امیرآباد بخش گلستان شهرستان سیرجان با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان به زمین زده شد.
اکبر عباسپور معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری سیرجان در حاشیه این مراسم گفت: با همراهی و همت والای خیران مدرسه ساز سیرجانی تاکنون گامهای مثبت و ارزشمندی در زمینه ی ساخت فضاهای آموزشی به ویژه در مناطق محروم و کم برخوردار برداشته شده است.

وی  با اشاره به اینکه کلنگ احداث آموزشگاه شش کلاسه "بزرگ مرد ریاضی جهان آریانمهر کریمی" به همت خیر مدرسه ساز سولماز پارسا انصاری احداث خواهد شد،افزود:این آموزشگاه شش کلاسه در زمینی به متراژ ۳۰۰۰ متر مربع و زیربنا ۶۰۰ متر مربع به بهره برداری خواهد رسید.
بر پایه این گزارش سولماز پارسا انصاری دبیر ریاضی دبیرستان دوره اول روستا امیرآباد می باشد که پس از مشاهده وضعیت مدارس این روستا با همکاری همسرشان "خیرمدرسه ساز کریمی" تصمیم به ساخت آموزشگاه ۶ کلاسه و سالن چند منظوره در دبیرستان دوره اول روستا نمودند.


منبع : فرمانداری سیرجان
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲