مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۰/۲۴

۶۰۰ تبلت آموزشی بین دانش‌آموزان سیرجانی توزیع شد

🔺۶۰۰ تبلت آموزشی بین دانش‌آموزان سیرجانی توزیع شد

با کمک شرکت‌های توسعه آهن و فولاد گل گهر و گهر عمران سیرجان ۶۰۰ دستگاه تبلت به دانش آموزان شهرستان سیرجان اهدا شد.

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری سیرجان؛سهراب بهاالدینی فرماندار ویژه سیرجان در مراسم نمادین اهدا تبلت دانش آموزان نیازمند گفت: کرونا علاوه بر اینکه تهدیدی برای سلامت جان انسان‌ها به حساب می‌آید، به مراتب آثاری در جامعه بر جای گذاشته که بدون همدلی و کمک مومنانه تقابل با مشکلات موجود سخت می‌شود.
او افزود: پس از شیوع کرونا و لزوم آموزش‌های مجازی، برخی از دانش آموزان به دلیل فقدان دسترسی به ملزومات هوشمند دچار مشکلاتی شدند، که خوشبختانه با همدلی و مشارکت شرکت‌های منطقه گل گهر و خیرین بخشی از نیاز دانش آموزان کم برخوردار به ابزار‌های آموزشی به ویژه تبلت رفع شد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیرجان نیز با تاکید بر نقش مهم آموزش مجازی بر جلوگیری از اُفت و بازماندگی از تحصیل در دوران کنونی، گفت: صبح امروز ۶۰۰ دستگاه تبلت به ارزش ۲ میلیارد و چهارصد میلیون تومان به دانش آموزان کم برخوردار شهرستان سیرجان توزیع شد.
اکبر محیاپور با اشاره به اجرای طرح جامع اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند شهرستان، افزود: در فاز اول این طرح بالغ بر یک هزار دستگاه تبلت در بین دانش آموزان توزیع شد و در مرحله دوم نیز ۵۰۰ تبلت توسط شرکت توسعه آهن فولاد سیرجان و ۱۰۰ دستگاه دیگر توسط شرکت گهر عمران توزیع شد که امیدواریم در مراحل بعد نیز بتوانیم مشکل بقیه دانش آموزان را با حمایت دیگر شرکت‌های معدنی برطرف کنیم.


منبع : فرمانداری سیرجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲