مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۸/۰۵

پیام تبریک سرپرست فرماندار سیرجان بمناسبت فرارسیدن هفته بیمه سلامت

هفته بیمه سلامت فرصت مغتنمی است تا پس از پیروزی انقلاب اسلامی، اقدامات،  فعالیتها و سیاستهای حوزه سلامت مورد ارزیابی قرار گرفته و دستاوردهای ارزشمند آن به مردم شریف و همیشه در صحنه  شهرستان  معرفی گردد.
دولت تدبیر و امید با تأسی از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)  یکی از مهمترین برنامه های خود را توسعه نظام  بیمه سلامت در کشور قرار داده است.
در اجرای این مهم سازمان بیمه سلامت ایران برای دستیابی به حداکثر میزان رضایتمندی مردم با تأکید بر توانمند سازی بیمه شدگان بر اساس محورهای سه گانه دسترسی عادلانه، سلامت محوری و حفاظت مالی بر اهداف استراتژیکی همچون استقرار کامل سازمان الکترونیک، خرید راهبردی خدمات سلامت و افزایش کارآیی و ارتقاء بهره وری متمرکز شده است.
امیدوارم بیمه سلامت، در شرایط سخت کنونی و فشار تحریمهای ظالمانه استکبار جهانی و همچنین مبارزه با بیماری کرونا، برای کاهش مخاطرات مالی با گسترش و توسعه بیمه همگانی پایه سلامت، امکان بهره‌مندی عادلانه از خدمات مطلوب و اثربخش را در مسیر ایجاد رفاه و آسایش آحاد ملت ایران به عمل آورد.
اینجانب با تبریک هفته بیمه سلامت به خانواده محترم بیمه شدگان این سازمان، مراکز تشخیصی- درمانی و دستگاه‌های بیمه گزار مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاشگران این عرصه خصوصاً رییس و کارکنان خدوم و زحمتکش اداره بیمه سلامت این شهرستان  ابراز داشته و برای ایشان تندرستی و دوام توفیق از درگاه خداوند متعال را خواستارم.

سهراب بهاالدینی
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان


منبع : فرمانداری سیرجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲