مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۸/۰۳

تصمیمات جدید در ستاد کرونا

🔺تشکیل جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا

 🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری سیرجان، امروز شنبه مورخ ۳ آبان ماه ١٣٩٩، جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا به ریاست دکتر فدائی استاندار کرمان و با حضور بهاالدینی سرپرست فرمانداری و سایر اعضا ستاد کرونا استانی و شهرستانی ،بصورت ویدئو کنفرانس در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل و تصمیماتی در خصوص اقدامات پیشگیرانه و مقابله با شیوع  ویروس کرونا  اتخاذ شد.

🔺بازگشت محدودیت های کرونایی در سیرجان به مدت دو هفته 

سرپرست فرمانداری سیرجان از اعمال محدودیت های کرونایی تا ۱۵ آبان ماه در سیرجان خبر داد.

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری سیرجان؛ سرپرست فرمانداری سیرجان در سی و چهارمین جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا اظهار داشت: با توجه به وضعیت قرمز و شرایط بسیار خطرناک از نظر گسترش شیوع بیماری کرونا، از امروز به مدت دو هفته محدودیت هایی در شهرستان سیرجان اجرا خواهد شد.

سهراب بهاالدینی با اشاره به خستگی کادر درمان و درخواست آن ها به بازگشت محدودیت های کرونایی در سطح شهرستان،افزود: کادر درمان خسته از تلاش چندین ماه مبارزه با کرونا هستند همه باید در قبال این عزیزان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی احساس مسوولیت کنیم.

وی با اشاره به گلایه کادر درمانی از رعایت نشدن پروتکل های بهداشتی ، اظهار داشت : گله مندی کادر درمانی در خصوص عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم به حق است و همه شهروندان باید برای شکست ویروس کرونا و نجات خودشان و کادر درمانی پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان سیرجان گفت: فعالیت مراکز آموزشی از  دانشگاه ها و مدارس روزانه و شبانه روزی بصورت مجازی برگزار می شوند و فعالیت باشگاه های ورزشی،استخرهای سرپوشیده،سینما و تئاتر،شهربازی،گیم نت،برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی،فرهنگی و مذهبی در مساجد،آرامستان و تکایا تا پانزده  آبان ماه  ممنوع است.

نماینده عالی دولت  همچنین در خصوص تالارهای پذیرایی گفت:کلیه تالارهای پذیرایی تا اطلاع ثانوی تعطیل و کلیه صنوف مربوط به مراسم های عروسی شامل آرایشگاه ها،مزون ها،گل فروشی و آتلیه ها از ارائه  خدمات به عروس و داماد خودداری کنند و همچنین با برگزاری مراسمات در خانه باغ ها و منازل شخصی برخورد قاطعانه خواهد شد.


منبع : فرمانداری سیرجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲