مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۸/۰۱

افتتاح ۶۸۸ واحد مسکن ملی در سیرجان

افتتاح ۶۸۸ واحد مسکن ملی در سیرجانطی مراسمی با حضور  معاون وزیر راه و شهرسازی،استاندارکرمان،سرپرست فرمانداری سیرجان و جمعی از مسئولین استان، یک هزار و ۱۱۶  واحد مسکن ملی در شهر سیرجان به صورت ویدیو کنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح و  به بهره برداری رسید.
 
سرپرست فرمانداری سیرجان در حاشیه این مراسم گفت: صبح امروز ۲۸۳۶واحد مسکونی شامل ۱۱۱۶واحد طرح اقدام ملی مسکن و ۱۷۲۰ واحد پروژه مسکن بصورت ویدیو کنفرانس توسط رییس جمهور افتتاح شد.

سهراب بهاالدینی با بیان اینکه سیرجان بعنوان پایلوت طرح اقدام ملی در کشور است، افزود: یک هزار و ۱۱۶ واحد مسکونی در راستای اجرای طرح اقدام ملی مسکن با مساحتی بالغ بر۵۴ هزار مترمربع بصورت واگذاری ۹۹ ساله به اعضا۱۳ تعاونی مسکن در شهرستان سیرجان با بیش از ۴۸ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به بهره برداری رسید

 سرپرست فرمانداری سیرجان  تصریح کرد: با توجه به شرایط مهاجر پذیر بودن شهرستان سیرجان از نظر جمعیتی، مشارکت بخش خصوصی در اجرای این طرح مثبت ارزیابی می‌شود و این طرح نقش مهمی در خانه‌دار شدن اقشار آسیب پذیر جامعه دارد.

در پایان مراسم نیز کلید یکی از واحدها توسط معاون وزیر راه و شهرسازی و استاندار به یکی از صاحبان واحدهای مسکونی اهداء شد .


منبع : فرمانداری سیرجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲