مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۱۰/۲۱

سرپرست فرمانداری ویژه سیرجان در بازدید از شرکت مسکه:

باید از تولیدات صنوف شهرستان حمایت کرد 
به دنبال نشست تخصصی سرپرست فرمانداری ویژه سیرجان و فرماندهی آماد و پشتیبانی نیروی دریایی با تولید کنندگان و اصناف شهرستان در راستای حمایت از مصارف داخلی، صبح امروز سرپرست فرمانداری و فرماندهی آماد و پشتیبانی نیروی دریایی از شرکت لبنی مسکه و روند تولید محصولات در آن بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، سهراب بهاالدینی گفت: فراهم کردن فرصت های تولید برای شرکت ها و صنوف کار مهمی است و می تواند زمینه رونق تولید و ایجاد اشتغال را مهیا سازد . وی افزود: حتی کارگاه های کوچک هم می توانند تولیدات خود را در مناقصات معرفی و از فرصت پیش آمده برای عرضه و فروش محصولات خود استفاده کنند.
سرپرست فرمانداری ویژه سیرجان خاطر نشان کرد: توانمندی های بالقوه ای در زمینه تولید مواد غذایی و البسه در شهرستان وجود دارد که بایستی از آنها حمایت کرده و با تهیه نیازمندی های شرکت ها و مراکز مهم از جمله نیروی دریایی به واسطه خرید تولیدات این کارگاه های تولیدی بومی به ادامه فعالیت آن ها و رونق تولیداتشان کمک کنیم.
فرماندهی آماد و پشتیانی نیروی دریایی نیز در بخشی از سخنان خود گفت: این بازدید به دنبال نشست تخصصی 2 هفته قبل انجام شد و امیدواریم موثر باشد . محمدی افزود: محصولات تولیدی این مجموعه قابلیت خوبی دارد و می توانیم از آن برای مصارف داخلی مجموعه نیروی دریایی استفاده کنیم. همچنین آمادگی را جهت حمایت و پشتیبانی از صنوف بومی شهرستان را داریم.
 


منبع : فرمانداری سیرجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲