مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۷/۱۷

سرپرست فرمانداری سیرجان در آیین برگزاری نماز وحدت:

مقدمه عدالت اسلامی برقراری امنیت است
 نماز وحدت ظهر و عصر به امامت امام جمعه و با حضور سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان، معاون سیاسی-امنیتی فرماندار و روسای ادارات شهرستان در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان اقامه شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان، سرپرست فرمانداری در آیین اقامه نماز وحدت امروز با اشاره به امنیت خوبی که در کشور برقرار است گفت: همواره بین عدالت و امنیت رابطه ای برقرار است. بسیاری از جامعه شناسان معتقدند که اگر در جامعه ای بخواهیم امنیت را ایجاد کنیم ابتدا باید عدالت را در آن برقرار نماییم. اما در آیین اسلامی مقدمه عدالت برقراری امنیت است. وی افزود: برای اجرای عدالت باید امنیت شغلی داشت تا بتوان جامعه ای پویا داشت.
محمود آبادی خاطر نشان کرد: زمانی که خانواده ای امنیت روانی نداشته باشد حتی بر مدیریت اموال خود نیز تسلط نداشته و نمی تواند از عهده اداره آن برآید. وی افزود: اجرای امنیت جزو باقیات و صالحات به شمار می رود و کسی که بنای امنیت را بر اساس عدالت در جامعه برقرار کند در ثوابی عظیم شریک خواهد بود.
سرپرست فرمانداری خطاب به پرسنل نیروی انتظامی که حافظان امنیت جامعه هستند گفت: شما به واسطه امنیتی که در جامعه برقرار می کنید همواره در حال عبادت هستید و دعای خیر مردم بدرقه راه شماست. وی تاکید کرد: زمانی که امنیت بخواهد در جامعه برقرار شود باید آن را در تمام جامعه بصورت یکسان برقرار کرد نه اینکه به بخشی از جامعه و منطقه توجه بیشتری شود.
 پس از اقامه نماز وحدت ظهر و عصر با حضور سرپرست فرمانداری از جمعی از سبزپوشان نیروی انتظامی شهرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی تقدیر به عمل آمد.

@farmandarisirjan


منبع : فرمانداری سیرجان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲