مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
آشنایی دانش آموزان با تبعات اعتیاد
۱۳۹۵/۱۰/۱۶

آشنایی دانش آموزان با تبعات اعتیاد

همایش دانش آموزی پیشگیری از اعتیاد با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، معاونین و مدیران دانشکده علوم پزشکی، مسئولین محلی و دانش آموزان دبستان های منطقه مکی آباد سیرجان به همت معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی سیرجان و شهرداری در محل سالن انقلاب مکی آباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه سیرجان ، با توجه به اهمیت پیشگیری نسبت به درمان و با توجه به خطراتی که اعتیاد برای آینده جامعه می تواند داشته باشد به همت مسئولین شهرستان این همایش برگزار و طی آن راهکارهای بازداشتن دانش آموزان که در برهه خاصی از زندگی بوده و مستعد تمایل به استفاده از مواد مخدر هستند  ارائه شد.
همچنین در این همایش نکاتی در خصوص آگاهی و اقدام والدین جهت حفظ فرزندان خود از روی آوردن به اعتیاد مطرح شد و دانش آموزان حاضر بعنوان سفیران این همایش موظف شدند موارد مطروحه را به اطلاع خانواده برسانند.
گفتنی است این همایش که با حضور معاون سیاسی فرماندار همراه بود با هدف آموزش دانش آموزان و آگاه سازی آنها در خصوص اعتیاد برگزار گردید و سخنرانی یکی از کارشناسان ارشد روانشناسی، اجرای نمایش و مسابقه از دیگر برنامه های این همایش بود.


منبع : فرمانداری سیرجان
بازدید : ۹۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲