مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
اتاق فکر امور ایثارگران راه اندازی می شود
۱۳۹۵/۱۰/۱۳

اتاق فکر امور ایثارگران راه اندازی می شود

احمد گروهی معاون تعاون و اشتغال اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان  صبح امروز در دیداری با معاون استاندار و فرماندار ویژه سیرجان توضیحاتی در خصوص آیین نامه مشورتی استانداران و فرمانداران ارائه دادند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان احمد گروهی ضمن ابراز رضایت  از اقدامات صورت گرفته در امور ایثارگران سیرجان گفت: جای خوشحالی است در سیرجان فرزند شهید و جانباز بالای 50% بیکار نداریم . اما در سایر شهرستان ها اینگونه نیست و هنوز مشکلات اشتغال فرزندان ایثارگران حل نشده است.
منصور مکی آبادی فرماندار ویژه سیرجان نیز از ایجاد اتاق فکر در بنیاد شهید خبر داد و گفت: کارگروه ترویج فرهنگ ایثار را تشکیل داده ایم و با همکاری ادارات مختلف  کار بهسازی گلزار شهدا در سطح شهرستان رو به اتمام است. وی افزود: هدف از ایجاد اتاق فکر توسعه فرهنگ پاسداشت مقام شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنها و بازماندگان شهدای گرانقدر است. همچنین باید توجه شود که برای انتخاب اعضای اتاق فکر  از افراد متخصص استفاده شود.
در ادامه معاون سیاسی فرماندار در جلسه ای که با اعضای کمیته امور ایثارگران  برگزار کرد با اشاره به اهمیت پاسداشت مقام شهدا گفت: با نزدیک شدن به 19 دی ماه سالروز عملیات کربلای 5 بایستی با یک همت همگانی  گامی در راستای اعتلای نام و یاد شهدا برداریم.
وی افزود: حداقل کاری که می توان در این زمینه انجام داد برگزاری مراسم گرامی داشت شهدای این عملیات در 19 دی ماه است و از مقام شامخ شهدا تجلیل و قدر دانی به عمل آید. همچنین مقرر شد به همین مناسبت ویژه نامه ای تهیه و در روز مراسم بین حاضرین توزیع گردد.
 


منبع : فرمانداری سیرجان
بازدید : ۹۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲